Snoerdimmer wit A 10W-150W
15,95
11,95
op voorraad
Dinsdag in huis
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Universele snoerdimmer voor het dimmen van gloeilampen en hoogvolt halogeenlampen (230V). De snoerdimmer is geschikt voor minimaal 20W tot maximaal 150W.
Specificaties
| Merk: | Arditi |
| Soort: | snoerdimmer |
| Minimaal wattage: | 10W |
| Maximaal wattage: | 150W |
| Voor dimmen van: | gloeilampen |
| Voor dimmen van: | hoogvolt halogeenlampen (230V) |
| Niet geschikt voor: | LED en 12V lichtbronnen |
| Materiaal: | kunststof |
| Afmetingen: | 70x29x18 mm |
| Kleur: | wit |