Tradim LED snoerdimmer zwart 1W-40W
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Met de Tradim LED snoerdimmer zwart 1W-40W regel je eenvoudig de lichtsterkte van je lamp met het duimwiel aan de zijkant van de dimmer. Deze compacte zwarte snoerdimmer is geschikt voor dimbare LED filamentlampen van 230V tot 25W, gloei- en halogeenlampen tot 40W en dimbare lampen in combinatie met een geschikte LED driver of transformator tot 35W.
Dankzij de ingebouwde stelschroef kun je het minimale dimbereik nauwkeurig afstellen. Zo zorg je ervoor dat de lamp mooi en stabiel dimt. De dimmer is gemaakt van kunststof, heeft een neutrale zwarte kleur en is daardoor makkelijk te combineren met witte snoeren, armaturen en moderne lampontwerpen. Deze snoerdimmer is ideaal voor tafellampen, wandlampen, vloerlampen en zelfgemaakte lampen waarbij je de verlichting direct via het snoer wilt dimmen.
Monteren? Klik hieronder voor de gebruiksaanwijzing
Handleiding LED (filament) snoerdimmer| Merk: | Tradim |
| Artikelnummer: | 62202 |
| EAN: | 8718801937198 |
| Soort: | snoerdimmer |
| Input: | 230V |
| Geschikt voor: | LED, gloei en halogeenlampen en dimare drivers |
| Maximaal wattage 230V LED (filament): | 25W |
| Maximaal wattage 230V gloei en halogeenlampen: | 40W |
| Maximaal wattage dimbare LED driver i.c.m. 12V LED lampen: | 35W |
| Maximaal wattage dimbare elektronische transformator i.c.m. 12V halogeen lampen: | 35W |
| Stel mogelijkheid: | stelschroef om dimbereik af te stellen |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleur: | zwart |
| Lengte: | 85 mm |
| Breedte: | 37 mm |
| Hoogte: | 21 mm |