Halogeenlamp Halolux Ceram Eco 70W B15D helder
15,95
op voorraad
Overmorgen in huis
| Koop 5 voor €14,95 per stuk en bespaar 6% |
SALE
6%
|
|
| Koop 10 voor €13,95 per stuk en bespaar 13% |
SALE
13%
|
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Deze halolux ceram van het merk Patron heeft een wattage van 70 watt en de fitting van deze halogeenlamp is B15D. Deze halogeenlamp werkt op 230 volt en is te dimmen op nagenoeg alle dimmers. Dit is een ideale vervanger voor de Osram 64494 Halolux Ceram Eco 70W B15D helder welke niet meer leverbaar is.
Specificaties
| Merk: | Patron |
| Artikelnummer: | 05449 |
| EAN: | 5941029894773 |
| Lampvermogen: | 70W |
| Lampvoet: | B15D |
| Lengte: | 74 mm |
| Spanning: | 230V |
| Glas: | helder glas |
| Kleurtemperatuur: | 2800K ( warm wit ) |
| Lichtstroom: | 930 lumen |
| Gemiddelde levensduur: | 1500 uur |
| Dimbaar: | Ja |