Halogeenlamp Halolux Ceram Eco 60W B15D helder - lang model
15,95
op voorraad
Overmorgen in huis
| Koop 5 voor €14,95 per stuk en bespaar 6% |
SALE
6%
|
|
| Koop 10 voor €13,95 per stuk en bespaar 13% |
SALE
13%
|
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Deze halolux ceram van het merk Thorgeon heeft een wattage van 60 watt en de fitting van deze halogeenlamp is B15D. Deze halogeenlamp werkt op 230 volt en is te dimmen op nagenoeg alle dimmers. Dit is een ideale vervanger voor de Osram 64492 Halolux Ceram Eco 60W B15D helder welke niet meer leverbaar is.
Specificaties
| Merk: | Thorgeon |
| Artikelnummer: | 05189 |
| EAN: | 4751029893345 |
| Lampvermogen: | 60W |
| Lampvoet: | B15D |
| Lengte: | 90 mm ( lang model ) |
| Spanning: | 230V |
| Glas: | helder glas |
| Kleurtemperatuur: | 3000K ( warm wit ) |
| Lichtstroom: | 980 lumen |
| Gemiddelde levensduur: | 1500 uur |
| Dimbaar: | Ja |