Arditi LED vloerdimmer transparant 4-25W
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Met deze transparante Arditi LED vloerdimmer regel je eenvoudig de lichtsterkte van je 230V LED lampen. Er zit een aparte aan en uit knop op de dimmer en een aparte dimknop die je kunt schuiven voor de gewenste lichtstertke. De dimmer herkent zelf het dimbereik en past de minimale stand hierop aan.
De dimmer is geschikt voor 230V LED verlichting van 4 tot 25 watt en is geschikt voor het dimmen van maximaal 4 LED lampen en kan gebruikt worden met zowel ronde als platte kabels. Dankzij de transparante kunststof behuizing blijft de dimmer subtiel aanwezig in het snoer en past hij goed bij verschillende lampstijlen. De dimmer is bovendien voorzien van een aarde-aansluiting. Ideaal voor vloerlampen waarbij je zelf de sfeer wilt bepalen: van helder functioneel licht tot warm en gedimd sfeerlicht.
| Merk: | Arditi |
| Artikelnummer: | 039981 |
| Soort: | vloerdimmer |
| Input: | 230V |
| Geschikt voor: | LED verlichting 230V |
| Geschikt voor kabel: | rond en plat |
| Aarde aansluiting: | ja |
| Maximaal aantal lampen: | 4 |
| Minimaal wattage: | 4W |
| Maximaal wattage: | 25W |
| Stel mogelijkheid: | automatisch |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleur: | transparant |
| Diameter: | 100 mm |
| Hoogte: | 28.7 mm |