Relco Cross F vloerdimmer zwart 40W-300W
27,95
op voorraad
Dinsdag in huis
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Universele vloerimmer voor het dimmen van gloeilampen en hoogvolt halogeenlampen (230V). De snoerdimmer is geschikt voor minimaal 40W tot maximaal 300W. Traploze regeling van de verlichtingssterkte door het ingedrukt houden van de dimknop.
Specificaties
| Merk: | Relco |
| Model: | Cross F |
| Artikelnummer: | RL0015 |
| Kleur: | zwart |
| Minimaal wattage: | 40W |
| Maximaal wattage: | 300W |
| Voor dimmen van: | gloeilampen |
| Voor dimmen van: | hoogvolt halogeenlampen (230V) |
| Niet geschikt voor: | LED en 12V lichtbronnen |
| Materiaal: | kunststof |
| Afmetingen: | 76x95x36 mm |