Tradim vloerdimmer transparant 40W-500W
17,95
15,95
op voorraad
Dinsdag in huis
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Met de Tradim vloerdimmer transparant 40W-500W regel je eenvoudig de lichtsterkte van je vloerlamp of tafellamp. Deze universele vloerdimmer is geschikt voor het dimmen van 230V gloeilampen en hoogvolt halogeenlampen en heeft een ruim dimbereik van 40 tot 500 watt.
De transparante kunststof behuizing zorgt ervoor dat de dimmer subtiel in het snoer opgaat. Daardoor is deze vloerdimmer een praktische én nette oplossing wanneer je meer controle wilt over de sfeer en lichtopbrengst van je lamp. Ideaal voor gebruik bij klassieke lampen, staande lampen en andere armaturen met gloei- of halogeenverlichting.
Let op: deze dimmer is bedoeld voor gloei- en halogeenlampen en niet voor LED-verlichting.
Specificaties
| Merk: | Tradim |
| Artikelnummer: | 31030-1 |
| EAN: | 8718801934005 |
| Soort: | vloerdimmer |
| Input: | 230V |
| Geschikt voor: | gloei en halogeenlampen |
| Maximaal wattage 230V LED (filament): | / |
| Maximaal wattage 230V gloei en halogeenlampen: | 500W |
| Maximaal wattage dimbare LED driver i.c.m. 12V LED lampen: | / |
| Maximaal wattage dimbare elektronische transformator i.c.m. 12V halogeen lampen: | / |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleur: | transparant |
| Lengte: | 115 mm |
| Breedte: | 64 mm |
| Hoogte: | 39 mm |