• Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
  • Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
  • Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
  • 020 - 822 41 07

Vaasnippel kurk 85 mm

6,95
op voorraad
Overmorgen in huis

  • Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
  • Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
  • Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving

Met deze conische vaasnippel van kurk (85 mm) maak je eenvoudig en snel je eigen lamp van een vaas of pot. De kurk heeft een conische vorm en zorgt daarmee voor een stevige verbinding: je drukt de vaasnippel simpelweg in de opening van de vaas, waarna deze goed blijft klemmen. Eventueel kun je voor de zekerheid de kurk nog vast lijmen of kitten in de vaas.

De vaasnippel vormt de perfecte basis voor jouw unieke lampontwerp. Vanaf dit punt kun je het geheel volledig naar wens samenstellen en kun je de vaasnippel eenvoudig uitbreiden met verschillende onderdelen zoals:

  • een sierafdekplaat met maat naar keuze voor een mooie afwerking ( zie voorbeeld foto )
  • een stelgewricht om de fitting en lampenkap te kunnen stellen ( zie voorbeeld foto )
  • een E14 of E27 fitting ( zie voorbeeld foto )
  • een snoer in de stijl die bij jouw interieur past
  • eventueel een koppelstuk met zij-invoer, wanneer je niet in de vaas wilt boren ( zie voorbeeld foto ) + voor de veiligheid een inwendige trekontlaster voor in de fitting

Zo stel je stap voor stap een complete en persoonlijke lamp samen. Heb je vragen over over wat je precies allemaal nodig hebt, wij staan voor je klaar en adviseren je graag bij jouw keuze. Je kunt onze contactgegevens vinden op onze contactpagina.

Specificaties

Merk: SNOER&ZO
Model: vaasnippel kurk 85 mm
Materiaal: kurk
Diameter bovenzijde: 85 mm
Diameter onderzijde: 80 mm
Schroefdraad: M10x1
Wordt geleverd met: draadeind, moeren en trekontlaster aan onderzijde