Mintgroen strijkijzersnoer - 2 aderig
| Koop 25 voor €2,75 per stuk en bespaar 5% |
SALE
5%
|
|
| Koop 50 voor €2,60 per stuk en bespaar 10% |
SALE
10%
|
|
| Koop 100 voor €2,50 per stuk en bespaar 14% |
SALE
14%
|
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Mintgroen is een frisse, zachte kleur die direct een rustige en moderne uitstraling geeft. De subtiele groentint voelt licht, vriendelijk en stijlvol aan. Mintgroen combineert prachtig met wit, hout, messing en pasteltinten, maar kan ook juist een speels accent geven in een strak of industrieel interieur. Met dit mintgroene strijkijzersnoer kun je frisse details geven aan je interieur.
Het snoer is 2-aderig en uitgerust met een blauwe en bruine draad, en heeft een buitendiameter van circa 6 mm. Dankzij de soepele structuur laat het zich eenvoudig verwerken en combineren met onze andere verlichtingstoebehoren, zoals stekkers, snoerschakelaars en fittingen. Zo maak je snel een complete lamp die precies past bij jouw stijl en interieur.
Alle strijkijzersnoeren uit onze collectie worden in Europa geproduceerd en voldoen aan strenge kwaliteits- en veiligheidsnormen. Dat betekent dat je een betrouwbaar product van hoge kwaliteit in huis haalt én dat voor een eerlijke prijs.
De prijs van het strijkijzersnoer is per meter, het aantal bestelde meters strijkijzersnoer wordt aan één stuk geleverd (maximaal 100 meter aan een stuk).
Tip! Ben je benieuwd hoe je gemakkelijk een strijkijzersnoer kunt strippen? Klik dan op de onderstaande handige handleiding:
Handleiding Strijkijzersnoer strippen| Merk: | SNOER&ZO |
| Soort: | strijkijzersnoer |
| Vorm snoer: | rond |
| Kleur: | mintgroen |
| Materiaal: | PVC kabel met stof omsponnen |
| Kabeltype: | 2-aderig (fase en nul) |
| Aarde aansluiting: | nee |
| Geleiderdoorsnede (mm²): | 0.75mm² |
| Spanning: | max 230V |
| Maximale belasting: | max 575W |
| Diameter strijkijzersnoer: | 6 mm |
| Keurmerken: | NEN-EN 50525-2-11 en IEC 60227-5 |
| Made in: | Europe |