Ifö Electric Classic Globe 150 plafondlamp porselein wit - glimmend opaal glas - E27
61,95
op voorraad
Morgen in huis
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
De lamp is uitgerust met een E27 fitting, waardoor je eenvoudig zelf de gewenste lichtbron kiest.
Note: vanwege de productiemethode heeft deze glasbol in het midden een glasnaad lopen.
Specificaties
| Merk: | Ifö Electric |
| Artikelnummer glas: | 1-6108 |
| Artikelnummer houder: | 52740-000-10 |
| Materiaal houder: | porselein |
| Kleur houder: | wit |
| Kleur glas: | glimmend opaal |
| Fitting: | E27 ( grote fitting ) |
| Spanning: | 230V |
| Max. wattage: | 75W |
| IP waarde: | IP21 |
| Hoogte totaal: | 177 mm |
| Hoogte rand: | 44 mm |
| Hoogte glas: | 133 mm |
| Diameter rand: | 100 mm |
| Diameter glas: | 150 mm |