Calex LED filament buislamp T26 1.5W E14 softline
4,95
op voorraad
Dinsdag in huis
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Productomschrijving
Deze Calex LED filament T26 buislamp is gemaakt van opaal glas en heeft een compacte afmeting. Met een verbruik van slechts 1.5W, biedt deze buislamp hetzelfde licht als een traditionele gloeilamp van 15W. Dit maakt de lamp perfect voor wie energie wil besparen zonder in te boeten op lichtkwaliteit. De lichtkleur van 2700K creëert een warme en uitnodigende atmosfeer, ideaal voor diverse ruimtes in je huis. De Calex 1101000300 lamp is niet dimbaar.
Specificaties
| Merk: | Calex |
| Artikelnummer: | 1101000300 |
| EAN: | 8712879153177 |
| Fitting: | E14 - kleine fiting |
| Voltage: | 230V |
| Vermogen: | 1.5W |
| Vergelijkbaar vermogen: | 15W |
| Aantal lumen: | 136lm |
| Glaskleur: | opaal wit ( melkglas ) |
| Lichtkleur: | warm wit 2700 K |
| CRI waarde: | 80 |
| Verwachte levensduur: | 15.000 uur |
| Energielabel: | F |
| Hoogte: | 58 mm |
| Breedte: | 26 mm |
| Dimbaar: | nee |