CARESSI 2ST20 Energiezuil Wit - opbouw met twee stopcontacten
- Op werkdagen voor 15:00 uur besteld is morgen bezorgd
- Gratis verzending vanaf € 75 NL & € 125 BE
- Uitstekende service (9.1 op Kiyoh)
Maak je keukenblad compleet met de CARESSI 2ST20 energiezuil in wit. Deze stijlvolle opbouw stekkerzuil is ideaal voor extra stroompunten op het werkblad, zonder dat je hoeft te kiezen voor een standaard wandcontactdoos. Dankzij de strakke witte afwerking past deze energiezuil perfect in moderne, industriële en luxe keukens.
De energiezuil is voorzien van twee Type-F stopcontacten met randaarde en kinderveiligheid. Hierdoor sluit je eenvoudig keukenapparaten, laders of andere elektrische apparaten aan op een praktische en veilige plek. De CARESSI 2ST20 wordt aangesloten met een losse kabel met randaarde stekker en heeft een kabel van 200 cm, waardoor de montage flexibel en overzichtelijk blijft.
Met zijn compacte afmetingen van 115 x 59 x 200 mm neemt de energiezuil weinig ruimte in, terwijl hij juist veel gebruiksgemak toevoegt. De behuizing is gemaakt van roestvrij staal (RVS) en uitgevoerd in wit, wat zorgt voor een duurzame én stijlvolle uitstraling.
Liever een andere kleur? De CARESSI energiezuilen zijn in verschillende kleuren verkrijgbaar, bekijk al onze energiezuilen hier.
| Merk: | CARESSI |
| Artikelnummer: | 009384 |
| Productgroep: | Opbouw werkblad - hoek |
| Kleur: | Wit |
| Materiaal: | Roestvrij staal (RVS) |
| Aantal stopcontacten: | 2 |
| Stopcontact: | Type-F (randaarde) |
| Met kinderveiligheid: | ja |
| Voltage: | 230V |
| Wattage: | 16A max ( 3600W ) |
| Aansluiting d.m.v.: | Losse kabel met randaardestekker |
| Lengte kabel: | 200cm |
| Breedte in mm: | 115 mm |
| Diepte in mm: | 59 mm |
| Hoogte in mm: | 200 mm |
| Keurmerk: | CE-gecertificeerd |
| Fabrieksgarantie: | 2 jaar |